„Kupię dubeltówkę i odstrzelę kaczki”

Wujek Dobra Rada Codzienność, Cyrulik Warszawski, Weblife 2 Comments

Za takie słowa 36-letni mieszkaniec Konina trafi przed sąd grodzki – informuje radio RMF FM. Zdanie napisał na forum internetowym. Policja potraktowała sprawę śmiertelnie poważnie, ponieważ w tym czasie prezydent Lech Kaczyński miał odwiedzić sanktuarium w Licheniu niedaleko Konina.

Funkcjonariuszy zawiadomił inny internauta, a policjanci szybko namierzyli dowcipnisia. Mężczyzna przyznał się do winy, wszystko tłumaczył poczuciem humoru.

Jak podaje RMF FM, policjanci mu uwierzyli i kazali napisać na kartce, że to był żart. Notatka przez dwa tygodnie krążyła między policją i prokuraturą. W końcu mężczyźnie zarzucono wywołanie fałszywego alarmu – teraz odpowie tak samo, jakby powiadomił o podłożeniu nieistniejącej bomby.

(Za: Onet.pl
)

A ja mieszkam w Warszawie i co?

Piszę tu oficjalnie: Kupię dubeltówkę i odstrzelę kaczki, ja tu niżej podpisany. No jaaa was proszę, kto takie rzeczy bierze na serio? :>
Kolejny przykład, w którym władza (rząd i policjanci) starają się cenzurować media, a wystawiają się na śmieszność. No ale to im chociaż dobrze wychodzi, więc wykrywalność dziś będzie :)

W końcu kto by nie chciał ocalić prezydenta niczym Jean-Claude Van Damme!

Na smakołyk kilka komentarzy forumowiczów:

~suszek: (…) to jest jakiś absurd….. A jak napisze… ze lubię smażone w ogniu rydzyki?? Bardziej niż duszone borowiki …. To też wyjdzie że chce oficera boru udusić….. W takiej Polsce to aż zyć sie nie chce (…)

~wwwitek: A ja odstrzele, wyszukam gdzie psiekrwie spadły i za ziobro powiesze ! Ale będą miały DORNowatą mine :) Utopić tego nie da rady, wypływa…

~CBA: Ty, twoji sąsiedzi i wszyscy na literę E, już możecie się pakować do pudła…

~handlash broniom: Dubeltówki, naboje tanio. 058-666-666. Prosić Donalda.

I kto powiedział, że komentatorzy onetu to półgłówki i ćwierćinteligenty? :D

Comments 2

  1. Albo kolejny przykład ośmieszania się… bo przecież lepiej zajmować się pierdołami, niżeli faktycznymi problemami. Straszne! I się dziwią że 5 milionów Polaków (gdyby mogło) wyjechałoby…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *