Nowy, świeży i oczywiście jeszcze lepszy Wujek Dobra Rada!

Wujek Dobra Rada Sztrona, Weblife, WordPress, Wujek 5 Comments

thumbMimo dłuższej przerwy mam przyjemność oznajmić Wam, iż to miejsce wcale nie umarło. Rzekłbym nawet iż właśnie przeżywa swoje ponowne narodziny, bowiem oglądasz tę stronę w całkowicie nowym wydaniu!

Ten niesamowity i pachnący jeszcze lakierem wygląd został stworzony wyłącznie pod kątem mojej skromnej osoby przez Olę Wolską. Jej oczywisty talent na nic by się jednak zdał bez nieocenionego jak zawsze Huberta, który w pocie czoła kroił ów szablon na miarę i swoimi genialnymi pomysłami wprowadził na tej stronie liczne usprawnienia :). Bardzo Wam za ten kawał świetnej roboty dziękuję!

Wiele kolejnych zmian w wyglądzie nadejdzie również w najbliższych dniach (np. informacja dla nielicznej rzeszy użytkowników IE6, reorganizacja części stron i wpisów itd.).

Sam design jak widać jest odzwierciedleniem artystycznego nieładu oraz nawiązuje do rdzennych form ekspresji, takich jak odręczne szkice przy aromatycznej filiżance najlepszego trunku świata. Nowy design zaowocował również spójnym wyglądem wielu graficznych elementów, które obok innych zostawianych przeze mnie „smaczków”, pozostawiam użytkownikom do odkrywania :)

Jeżeli chcesz pochwalić się równie niesamowitym wyglądem Twojej strony, wówczas gorąco polecam kontakt z wyżej wspomnianym duetem.

Tymczasem u mnie to nie koniec nowości. W tym miesiącu możesz oczekiwać nowej serii wpisów w czterech odcinkach, które na początku wrócą do Twoich korzeni, by z czasem pochłonąć cały Twój wolny czas. Więcej informacji – już wkrótce! :)

Comments 5

    1. Post
      Author
  1. Zaskoczyles mnie! Wchodze sobie tutaj spokojnie poczytac Twoje wypociny i juz myslalam, ze pod zly adres trafilam :P
    Ladnie, Bartus, ladnie, Karolce sie podoba :)
    Tak… studencko tu :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *