Historia Wujka

wielblad

Wujek w Internecie pojawił się w późnym ’97, będąc dzieckiem modemu, a z czasem dzieckiem SDI.Historia tej strony rozpoczyna się jednak wiosną 2005 roku, w czasie gdy takie strony nazywano jeszcze „domowymi” a nie „blogami”. Wówczas na potrzeby po części licealne, a po części własne wykupiłem skromne 200MB hostingu.

Tego samego wieczoru 17 maja 2005 podczas rozmowy z Beatą uległem jej czarowi i zainstalowałem WordPress. Po jej namowach i dylematach typu „ale o czym ja będę pisał” doszedłem do wniosku, że mogę się w to pobawić i tym samym po raz kolejny stałem się aktywnym użyszkodnikiem Internetu.

Hubert pomógł w konfiguracji designu (nie po raz ostatni ;) ), aby strona nabrała właściwy charakter. Wygląd był zmieniany kilkukrotnie, aby przybrać kształt, który ma obecnie.


Chcesz bliżej poznać Wujka?

Przeczytaj wpis o nim. Dobrym miejscem aby zacząć jest również Uniwersum Wujka.

Możesz rownież dołączyć do grona ponad 120 subsrybentów RSS. Więcej informacji znajdziesz na stronie subsrypcji.

 

Wujek dzieli sprawiedliwie

W czasach, kiedy tagi nie były jeszcze powszechne, wpisy zacząłem przydzielać do 8 kategorii. To chyba odpowiednia ilość, aby dokonać właściwej selekcji, ale bez zbędnego rozdrabniania się.Prawa autorskie i inne

Autor zastrzega sobie pełnię praw autorskich do wszelkich treści znajdujących się na stronie. Ich publikacja możliwa jest wyłącznie po wyrażeniu zgody i zazwyczaj wiąże się z podaniem imienia oraz nazwiska autora oraz linka zarówno do strony, jak i do konkretnej oryginalnej treści. Jeśli w ramach indywidualnych ustaleń nie ustalono inaczej, koszt publikacji jednego materiału (np. artykułu, fotografii) autora wynosi 1500 zł netto.

Komentujący odpowiadają za treści swoich wpisów i wszelkie wpisy łamiące prawo będą zgłaszane stosownym służbom (bo Wujek wywiązuje się z obywatelskich powinności).

Komentarze, które Wujek uzna za takie, których nie chce tu widzieć, będą kasowane. Bo Wujek może.

Jeżeli uważasz, że na tym blogu Twoje prawa mogły być naruszone, skontaktuj się ze mną.